Loro parks Tenerifē

Loro parks ir lielākais zoo Tenerifē, kurā iespējams apskatīt neskaitāmas papagaiļu sugas, redzēt vairākus dzīvnieku šovus, ieraudzīt tīģerus, sliņķus, pingvīnus, medūzas un daudzus citus dzīvniekus. Parks ir samērā liels, tāpēc uz to jādodas ērtos apavos, kā arī jāieplāno tur pavadīt vairākas stundas.

Dzīvnieku šovi ir Loro parka īpašā atrakcija. Pie parka ieejas iespējams saņemt karti ar šovu laiku sarakstu un izplānot, kā redzēt pēc iespējas vairāk. Jāatceras, ka dzīvnieki uz dienas beigām kļūst saguruši, tāpēc interesantākos priekšnesumus jāieplāno redzēt pēc iespējas agrāk.

Man vislabāk patika delfīnu šovs. Skatītāju rindas, kas atradās tuvāk pie ūdens, tika apšļakstītas. Delfīni bija ļoti atraktīvi un spēja neticami augstu uzlēkt, lai spētu izpildīt trikus.

Pingvīnu māja arī bija iespaidīga. Āra valdīja vairāk kā +30 grādu karstums, bet no pingvīnu mājas griestiem krita sniegpārslas. Tāda maza Antarktikas daļiņa vasarā.

Parkā bija arī vairāki akvāriji ar dažādiem jūras dzīvniekiem. Medūzas bija sadalītas vairākos akvārijos, kas bija dažādi izgaismoti, lai izceltu medūzu savstarpējās atšķirības.

Īpaša atrakcija bija iespēja uzkāpt vairāku stāvu augstumā un izstaigāt taku starp koku virsotnēm. Pāri kokiem ir pārklāts tīkls, lai tajos dzīvojošie papagaiļi neaizlaistos. Blakus takai vairākās vietās bija novietoti papagaiļu barošanās trauki, kas deva iespēju aplūkot šos krāsainos putnus no pavisam neliela attāluma.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s