Riteņbraukšana Austrijā (7. diena)

Sestās dienas aprakstu skatīt šeit.

Pēdējā dienā, ko pavadījām Alpos, arī no rīta lija lietus. Nolēmām aizbraukt uz veikalu, lai iegādātos uz Latviju vedamās garšīgās lietas. Mans favorīts ir Lidl esošās konfektes, kas ir Marsu, Snikeru un Milkywayu atdarinājumi. Paka ar pus kilogramu konfekšu maksā 2,5 EUR.

2015-06-23 16.39.44

Pēc iepirkšanās laikapstākļi bija uzlabojušies un varējām izbraukt vēl pēdējo reizi ar riteņeim pa Alpiem. Apskatīju tuvējo ciematiņu Maria Alm.

MariaAlm

IMG_1683

Biju gribējusi uzbraukt kalnā no Maria Alm un nobraukt uz Saalfelden pusi, bet kalnā visi ceļi bija aizvērti – tur droši vien priekšā atkal būtu govju bari.

2015-06-20 17.59.04

Tikai pēdējā dienā, ko pavadīju Austrijā, pievērsu uzmanību, ka uz ceļazīmēm ir pieejama informācija ne tikai par riteņbraucēju maršrutiem, bet arī par takām, kas uzved tuvējos kalnos. Ja vēl kādu reizi sanāks vasarā būt šajā apkārtnē, tad kādu dienu gribētos veltīt uzkāpšanai vienā no virsotnēm un aizstaigāšanai uz blakus esošo virsotni.

Kopumā Kalni un Austrija likās ļoti skaistas vietas, kur noteikti ir vērts atgriezties. Izmaksas šādam braucienam ir aprakstītas šeit. Kopā sanāca ~430 EUR vienam cilvēkam, ja neskaita pa ceļam ēstās štrūdeles un Lidlā pirktās konfektes.

Advertisements

One thought on “Riteņbraukšana Austrijā (7. diena)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s