Riteņbraukšana Austrijā (4. diena)

Trešās dienas aprakstu skatīt šeit.

Braukšanai uz Alpiem ar busiņu ir liela priekšrocība, jo var salikt riteņus busiņā, uzvest kādā kalnā, un tad visu dienu ripināties arvien zemāk ielejā. Tā tika apskatīts Krimlas ūdenskritums, kas ir augstākais ūdenskritums Austrijā.

IMG_1352

Marats mūs uzveda kalnā, no kura paveras skaists skats uz ūdenskritumu – no pretējā kalna ir iespējams redzēt lielu daļu no ūdenskrituma. Šī bija pirmā reize, kad man bija jābrauc lejā no samērā liela kalna, līdz ar to bija arī iespēja pārbaudīt, cik ātri sakarst riteņi no bremzēšanas.

Apskatot ūdenskritumu no tā apakšas, varēja redzēt tikai fragmentu no tā.

IMG_1419

Pēc ūdenskrituma apskatīšanas no augšas un apakšas, ar riteņiem devāmies uz Zell am See. Braukšana bija patīkama, jo ceļš veda pa skaistu ieleju, visu laiku mazliet uz leju no kalna.

IMG_1449

Krimml

Pilsētiņā salikām riteņus busiņā un devāmies uz Grosgloknera Alpu panorāmas ceļu. No rīta bijām apskatījušies web-kameru rādījumus, ka kalnā mākoņu nav tik daudz kā citās dienās, un cerējām, ka uz vakarpusi tie arī nebūs saradušies. Kalnu ceļš pēcpusdienā bija samērā tukšs – pa ceļam redzējām dažus riteņbraucējus, kas brauca augšā, un vairākas mašīnas, kas droši vien testēja to spējas braukt kalnā un izturību.

IMG_1512Diemžēl pašu Grosglokneru neizdevās redzēt, jo tas bija ietinies mākonī, bet bija vairāki citi kalni, aiz kuriem mākoņi vēl nebija aizķērušies.

IMG_1453IMG_1475Piektās dienas aprakstu skatīt šeit.

Advertisements

2 thoughts on “Riteņbraukšana Austrijā (4. diena)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s