Riteņbraukšana Austrijā (1. diena)

Vienu vakaru Facebook ierakstos pamanīju iespēju doties uz Alpiem pabraukāties ar riteņiem. Tā kā pēc iepriekšējās vasaras brauciena uz Tatriem bija sajūta, ka kalni arī vasarā ir forši un neapnīk, kopā ar draugu izlēmām, ka jābrauc apskatīt vēl lielākus kalnus. Braucienu organizēja Marats, un te ir pieejams plašāks piedāvājuma apraksts.

No Rīgas izbraucām pusdienlaikā, un mūsu brauciena galamērķis bija Almdorf ciematiņš Alpos.

IMG_1114

Lai līdz turienei nokļūtu, braucām nedaudz vairāk kā diennakti. Busiņā ērtākai gulēšanai bija iespējams nolaist zemāk sēdelķu atzveltnes, kā arī izmantot busiņa aizmugurē izbūvētās guļvietas. Lai arī man likās, ka esmu profesionāla sēdētāja (kā nekā darbā katru dienu jāpavada daudzas stundas sēžot), tomēr diennakts brauciens likās diezgan nogurdinošs.

Mūsu mājvieta Austrijā dzīvošanas nedēļai atradās ļoti skaistā, mazā ciematiņā, un no mājas pagalma bija plašs skats uz zemāk esošo ieleju un to ieskaijošajiem kalniem.

IMG_1516 IMG_1063

Pirmajā vakarā, ierodoties galamērķī, tālā ceļa nogurums pazuda, jo ārā bija saulains un silts laiks, un kalni izskatījās burvīgi. Izkrāmējām riteņus no busiņa piekabes un devāmies uz tuvējo pilsētiņu Saalfelden pirmajā izbraucienā ar riteņiem, kamēr Marats gatavoja vakariņas.

2015-06-14 17.19.20

Saalfelden

Katru dienu Matars gatavoja gan brokastis, gan vakariņas. Vakariņās tika pasniegti trīs ēdieni – zupa, salāti un otrais ēdiens, un brokastīs – putra, olas, cīsiņi, dārzeņi. Pirmajās kopīgajās vakariņās Marats stāstīja, ka ziemā slēpotāji no sportošanas Alpos un bagātīgām ēdienreizēm atgriežas mājās ar +5 kg. Ceļojuma beigās man arī bija bail mājās kāpt uz svariem.

Otrās dienas apraksts ir šeit.

Advertisements

One thought on “Riteņbraukšana Austrijā (1. diena)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s