#2 Pirmais iespaids – zaļš!

Par to, kā pirmkursnieki nonāk kojās diezan sīgi var izlasīt RTU mājaslapā, tāpēc sākšu uzreiz stāstīt par saviem pirmajiem iespaidiem.

Man paveicās tikt vienā (zaļā!) istabiņā ar bijušo klasesbiedreni, kas bija neliels mierinājums brīdī, kad iegājām istabiņā, kurai būtu jākļūst par mūsu otrajām mājām. Man šokējošākais bija vietas trūkums. Ja mājās man vienai ir ~ 16 kvadrātmetru liela platība, ko es saucu par savu istabu, tad kojās uz trim cilvēkiem ir ~ par 3 kvadrātmetriem vairāk.

Savdabīgi askētisks likās arī istabiņas iekārtojums – trīs jau diezgan ilgi lietotas gultas, kam katrai bija sava vaina, skapis, kurš nemaz neizskatījās pēc skapja, lete/galds un trīs dažādi krēsli. Nelikās pārāk piemīlīgi. 😦

Meitene, kas bija šajā istabiņā dzīvojusi pirms mums, pastāstīja par sauli. No rītiem saule aust ap sešiem un spīd mūsu logos. Dienā saule paceļas debesīs un turpina spīdēt mūsu logos. Uz vakarpusi saule atstarojas no viesnīcas Islande… un spīd mūsu logos. Kad saule jau riet, tā atstarojas no Saules akmens un (guess what?) – spīd mūsu logos. Jauki.

Kad bijām iepazinušās ar istabiņu, gājām ekskursijā pa bloku. kā es skaidroju cilvēkiem, kas kojās nav bijuši – bloks ir kā trīsistabu dzīvoklis. Divas istabas ir lielākas un tajās dzīvo pa trim cilvēkiem, viena ir divvietīga, bet ar balkonu. Uz bloku, kā jau visos dzīvokļos, ir viena virtuve, duša un tualete. Blokā var dzīvot puiši un meitenes kopā (mūsu blokā ir 2 puišu istabiņas un 1 – meiteņu).

Un mūsu blokā ir diezgan savdabīgs interjers. koridorā pie sienas ir plika tante. 🙂

Un virtuvē pie sienas – Ļeņina sejas atveids. 😀 Laikam jau te pirms mums ir dzīvojuši kādi mākslinieki.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s